Четвер, 10 лютий 2011 Наталія Яцик
Розповісти друзям у:

«Ми донесемо до дітей щось корисне......»

Вже традиційно протягом певного часу діти трудових мігрантів з центру «Разом - сильніші» мають заняття катехизи. Ці заняття відбуваються регулярно щотижня. Їх проводять молоді семінаристи з Дрогобицької семінарії – брати Андрій, Микола, Володимир та Василь.

Брати належать до братства «Введення в храм Пресвятої Богородиці». Їх місія полягає в катехизації населення, яку вони, здебільшого, проводять в сиротинцях, школах-інтернатах, будинках пристарілих. Простіше їм доносити Слово Боже до дітей, оскільки в дітях, які ще тільки формують власні погляди, легше закласти християнський зміст життя, щоб не вливалися в сіру масу світу і не пішли дорогою зла. А от змінити бачення світу дорослої людини є набагато складнішим завданням.

Вивчати катехизм, роз’яснювати християнські канони – такою є мета цих занять в групі, яка символічно є названа «Третє небо». Діти дуже активно слухають братів, не соромлячись, ставлять багато запитань. «Нам цікаво і, в певній мірі, важко працювати з дітьми. Справа в тому, що інколи вони ставлять такі серйозні запитання, що невідомо, як це роз’яснити дитині. Вони запитують, наприклад, чому помирають невинні діти, чому Бог дозволяє, щоб народжувалися хворі дітки, чому Ісус Христос прожив саме 33 роки. Завдяки спілкуванню з дітьми бачимо чим цікавиться сучасна молодь, за що переживає. Для дітей, що не насмілюються задавати запитання ми поставили спеціальну скриньку, в яку вони вкладають свої звернення з питаннями», - розповідає брат Василь. – «Пізніше ми спільно обговорюємо ці запитання, пояснюємо те, що потрібно».

Свої враження від занять з дітьми брати Микола та Андрій висловлюють наступними словами: «В першу чергу, ми хочемо подякувати Господу за надану нам можливість працювати серед дітей, які бажано відвідують додаткові для свого інтелектуального та духовного розвитку. Провівши з дітьми кілька занять, ми можемо відзначити, що ці діти думають про майбутнє і погоджуються з твердженням «Що посієш в юності – те пожнеш у зрілі літа». Приємною для нас несподіванкою було те, наскільки ці діти є відкритими та щирими в розмові на різноманітні теми».

«Сподіваємося, що наші з дітьми зустрічі матимуть позитивний результат. Ми донесемо до них щось корисне і вони почерпнуть це для себе»

Ми, в свою чергу, бажаємо братам сил та натхнення у праці. Нехай зерно, яке вони сіють в серцях наших дітей, швидко проростає і плодотворить.

Ваше ім'я:
Ваш e-mail:
B
U
I
© 2009-2012
Благодійний Фонд "Карітас СДЄ УГКЦ"
Всі права застережено

© Використання матеріалів дозволено тільки з обов'язковим
посиланням на сайт www.caritas-sde.org