Субота, 29 липень 2017 Нижник Юрій
Розповісти друзям у:

30липня – Всесвітній день боротьби з торгівлею людьми!

30липня – Всесвітній день боротьби з торгівлею людьми!Щороку, починаючи з 2014 року, 30 липня світова спільнота відзначає Всесвітній день протидії торгівлі людьми, який був проголошений Генеральною Асамблеєю ООН у 2013 році з метою підвищення інформованості громадськості про цю глобальну проблему і привернення уваги до тяжкого становища мільйонів жінок, чоловіків і дітей з усіх куточків світу, які стали жертвами торгівлі людьми, а також заохочення людей активно допомагати і протидіяти цьому злочину.

Торгівля людьми є надзвичайно глобальною та прибутковою злочинною індустрією в світі. За рівнем доходів вона поступається лише продажам наркотиків та зброї.
За період з 1991 року по 2016 рік в Україні за даними Міжнародної організації з міграції від торгівлі людьми постраждало понад 160 000 українців.
В БФ "Карітас СДЄ" відбулася вулична акція,координатор консультативного центру – Галина Космін разом з волонтерами прийняла участь розповсюджували листівки, буклети та промопродукцію( браслети). Також надавали консультації мешканцям міста.
Крім цього, в понеділок 31 липня буде оцінювання конкурсу малюнків, кращі роботи будуть використані для виготовлення інформаційної продукції.
Ця подія проводилася спільно за підтримки обласної, міської та районної ради.
Дякуєм всім за участь!

Ваше ім'я:
Ваш e-mail:
B
U
I
© 2009-2012
Благодійний Фонд "Карітас СДЄ УГКЦ"
Всі права застережено

© Використання матеріалів дозволено тільки з обов'язковим
посиланням на сайт www.caritas-sde.org