Вівторок, 01 серпень 2017 Нижник Юрій
Розповісти друзям у:

Увага, друзі, не пропусті цікаву подію літа!

7-го серпня у приміщенні БФ "Карітас" відбудеться тренінг для молоді, який реалізовується завдяки фінансовій підтримці Посольства Великої Британії в Україні в рамках проекту «Підтримка реформи децентралізації в Україні»
Тема тренінгу: «Від ідеї до успіху. Місцеві молодіжні ініціативи змінять життя Дрогобицької громади»
У програмі: 
- Розуміння конфлікту. 
- Сила питань. 
- Налагодження діалогу в громаді. 
- Командні вправи. 
- Побудова аналітичної карти громади. 
- Глобальні зв'язки, локальні дії.
Інформація про тренерів:
Бекіров Амет – новий мешканець Дрогобича з Криму, громадський діяч, Голова правління ГО «АРЕКЕТ», за три роки в Дрогобичі реалізував великі проекти «Дрогобич-культурний простір», «Фестиваль кримськотатарської культури в Дрогобичі», «Дрогобич в Криму», «Мандрівний музей і Центр толерантності» за фінансової підтримки Євросоюзу, УВКБ ООН, USAID. Організатор першої мандрівної виставки в Дрогобичі «Кожен має право знати свої права» для учнів загальноосвітніх шкіл, студентів і молоді міста в межах Всеукраїнської освітньої програми «Розуміємо права людини». Учасник міжнародних програм «Територія розвитку» заради сприяння розвитку анімації в суспільстві та підвищенню впливу громад на демократичні процеси в Україні. Один із творців громадської ініціативи урбаністично-культурного розвитку Дрогобича "Urban Culture Space #Дрогобич". Автор програми «Мій Крим» на Радіо Котермак .
Бекірова Діляра – нова мешканка Дрогобича з Криму, учасниця Всеукраїнської програми «Академія жіночого лідерства», тренер Форум- театру, заступниця Голови правління ГО «АРЕКЕТ». Має 15 річний педагогічний стаж і в даний час розробляє авторську програму по неформальній освіті та жіночому лідерстві.
Реєструватись необхідно!
Кількість учасників обмежена
вулиця Чорновола 4, 3-тій поверх
Сніжана (0934717204)
snikrehovetska@gmail.com
Ваше ім'я:
Ваш e-mail:
B
U
I
© 2009-2012
Благодійний Фонд "Карітас СДЄ УГКЦ"
Всі права застережено

© Використання матеріалів дозволено тільки з обов'язковим
посиланням на сайт www.caritas-sde.org