Неділя, 24 грудень 2017 Нижник Юрій
Розповісти друзям у:

Бажання отримати все і відразу

Місцеві ЗМІ, рекламні оголошення, статті кишать повідомленнями на кшталт «Схуднення на 10 кг.  за два тижні», «Як стати мільйонером не докладаючи зусиль, «Як  помолодіти на 15 років за 15 хв.» і т.д.  Багато людей прагнуть знайти пігулку, яку будуть шукати чи чекати роками, яку вип’ють і стануть здоровими, красивими, щасливими, стрункими, багатими і т.д.  Алхіміки століттями шукали філософський камінь (еліксир), який перетворить всі метали у дорогоцінні і вилікує всі хвороби.   Але це, як ми бачимо, не дало жодних результатів, на це було витрачено багато часу, грошей та  зусиль.       
Варто усвідомити, що філософського каменя не існує, не існує пігулки, яка дасть швидкий результат.  Можна виграти мільйон у лотерею чи іншим чином схопити удачу за хвіст. Але це швидше винятки з правил, і для цього, як правило,  не обійтися без віри, зусиль і наполегливості.                 
Це також стосується високооплачуваної та престижної роботи, яку мріють отримати майже всі випускники. Дехто готовий чекати довгими місяцями чи навіть роками, щоб знайти «роботу мрії». На тлі цього пошуку летять фрази «Винна держава, батьки, викладачі, роботодавці…», «Мене недооцінюють», «Ще почекаю» і т.п. Кожен має право хотіти, чекати, висловлюватися, сподіватися і обирати. Але якщо це пасивне, бездіяльне та «ліниве» чекання, то самі подумайте до чого це приведе.         
Дійсно гідний результат потребує постановки та розуміння цілі,  систематичних конкретних дій, повної самовіддачі і сили волі.  Не чекайте, що миттєво досягнете успіху, що одразу отримаєте «роботу мрії». Успіх чи якісь важливі зміни досягаються роками, поступово, і з розумінням для чого вони Вам.                                                        
Головне правило успіху криється у абревіатурі ПСЗ , яка розшифровується «Підніми свій зад» і буде тобі щастя. Почни вже сьогодні діяти, творити, змінювати, шукати.         Якщо не знаєш з чого почати, почни з того, що підказує тобі серце. Якщо серце мовчить, звернися до Творця, який відкриє твої думки, душу і направить тебе на правильний шлях.                                             
І наостанок, мої любі, згадайте чудесні слова із Біблії «Просіть – і буде вам дано, шукайте – і знайдете, стукайте – і відчинять вам; Бо кожен, хто просить – одержує, хто шукає – знаходить, а хто стукає – відчинять йому.

Мар'яна Нискогуз - психолог БФ"Карітас"
Ваше ім'я:
Ваш e-mail:
B
U
I
© 2009-2012
Благодійний Фонд "Карітас СДЄ УГКЦ"
Всі права застережено

© Використання матеріалів дозволено тільки з обов'язковим
посиланням на сайт www.caritas-sde.org