Середа, 24 січень 2018 Нижник Юрій
Розповісти друзям у:

Топ 10 ідей як весело та цікаво провести вихідні

Щоб Ваші чергові вихідні не були з розряду «нічого особливого»,  і не перетворилися на дні лежання на дивані чи хатніх обов’язків, пропоную провести їх цікаво і незабутньо. Головне правило файних вихідних – забудьте про  роботу. Про домашню, про повсякденну, про все те, що ви не любите і не хочете робити. Вихідні як і життя – надто короткі, щоб витрачати їх на марудні та нецікаві справи.  Отже:
1.Зробіть щось таке, чого  не робили раніше, але хотіли давно зробити ( це може бути що завгодно – від стрибка до парашуту до насолодженням ванною з піною та ароматичними маслами);

2. Покататися на роликах, лижах чи скейті, постріляти в тирі чи пограти у пейнтбол.                            Екстремальність – гарантія незабутності та появи гормонів радості та адреналіну у рутинне життя.                                                                                                               

3. Влаштувати свято для своєї внутрішньої дитини ( Гайда у розважальний парк, цирк, зоопарк, складання пазлів.  Дозвольте собі побути дитиною і від душі повеселитися. Це весело і прекрасно.                                                                                                                

4.Змініть локацію (інше місто, інша країна, інше життяJ) Вражень буде більше, якщо поїздка буде спонтанною. В іншому місті чи країні завжди є що подивитися, і як провести час на ваш смак і розсуд.                                                                                                                                          

5. Вкладення  у себе – це найцінніші вкладення. Відвідайте тренінг, вишкіл, фестиваль, семінар чи міні-курс для душі чи тіла , які вам цікаві чи важливі. Курси фотографа, фестиваль молекулярної кухні, боді-арт, курси бізнесу чи фізіономіки. Все що завгодно, головне , що близьке саме для вас.                                                                                                               

6. Романтичне побачення для коханої чи коханого.

7. Театр, виставка, концерт, балет, опера та інші мистецькі штучки. Мистецтво для відпочинку , натхнення та відновлення душі . Головне обрати  свій вид та стиль.
8.Відпочинок на природі.
9.Спорт.
10. Фотосесія , похід до візажиста чи перукарню. Любіть себе , бо ви того варті.
Ваше ім'я:
Ваш e-mail:
B
U
I
© 2009-2012
Благодійний Фонд "Карітас СДЄ УГКЦ"
Всі права застережено

© Використання матеріалів дозволено тільки з обов'язковим
посиланням на сайт www.caritas-sde.org