Середа, 28 березень 2018 Нижник Юрій
Розповісти друзям у:

Відгук іноземного волонтера про роботу у Карітасі.

Усім привіт,я Ganesh Mansingh Sonar Ганеш Мансінгх Cонар з Індії, я є волонтером у Карітасі Самбірсько-Дрогобицької Єпархії з 1 лютого 2018 року. 
Це чудове відчуття бути частиною такої дивовижної організації, яка робить великі речі для свого регіону та для розвитку людей. Працівники в цій організації приємні та добрі до мене, і вони ніколи не дають мені відчувати себе самотнім. В "Карітасі" дружня атмосфера на роботі. Я працюю в команді фандрейзингу, ми працюємо як команда з метою залучення коштів на різні проекти. 
Я дізнався у них багато речей під час мого волонтерського періоду, зокрема, як писати проекти, оскільки, я ніколи не писав жодного проекту у своєму житті. Я також допомагаю спільноті взаємодопомоги «Наша Хата», де я проводжу базові уроки англійської мови серед місцевих жителів (колишніх безхатьків) кожної неділі продовж однієї години. Я також готую їжу для Реабілітаційного Центру «Назарет» на вихідних. Я також навчаю фізичних вправ дітей.
Я дуже люблю це місце і вважаю його моїм другим домом за межами моєї нації, я буду скучати за Карітасом, коли я повернусь у мою рідну країну. Я вдячний Snizhana Krekhovetska, яка розглянула мою заявку на волонтерство, а також вдячний о. Ігор Козанкевич, який дав мені таку можливість бути частинкою цієї організації. О. Ігор Козанкевич - це оптимістична людина, і його посмішки завжди мотивують мене краще допомагати організації. 
Його довіра до мене дала мені величезну впевненість і силу, щоб працювати щораз краще.
Ваше ім'я:
Ваш e-mail:
B
U
I
© 2009-2012
Благодійний Фонд "Карітас СДЄ УГКЦ"
Всі права застережено

© Використання матеріалів дозволено тільки з обов'язковим
посиланням на сайт www.caritas-sde.org