Четвер, 14 червень 2018 Нижник Юрій
Розповісти друзям у:

Сильніші, бо разом.

Діти, які приходять у дитячо-молодіжний центр «Разом сильніші» відчувають себе у спільноті насправді сильнішими, в колективі знаходять друзів, навчаються жити разом, один одному допомагати, підтримувати. Вони знають – коли їм потрібна допомога, кожен може прийти до Карітасу, незалежно від того чи ти є учасником центру, чи вже давно його покинув, бо можеш повернутися і тут відчути любов і дружню підтримку. 
«У такій доброзичливій атмосфері ми сильніші разом, сильніші з дорослими, з опікунами, волонтерами», – кажуть учасники центру. І це не просто слова. До кожної дитини є свій окремий підхід, щоб максимально допомогти їй адаптуватися у соціумі, розкрити свої можливості й здібності, встановити здорові стосунки з іншими. 
Основна мета діяльності – зробити внесок в захист та розширення прав і можливостей дітей з вразливих категорій населення та їх сімей шляхом надання необхідної соціальної, психологічної та педагогічної підтримки. Робота в центрі «Разом сильніші» для дітей та сімей здійснюється у формі позашкільного закладу з розвитку та дозвілля. Дільність спрямовані на активацію внутрішніх ресурсів дітей та батьків, формування та зміцнення їх соціальних та життєвих навичок, інтеграцію у соціум. 
 «Дуже важливо надати допомогу тим дітям, які до нас приходять, завжди даємо додаткові знання, курси іноземних мов (англійська, польська,) проводимо для них розвиваючі заняття, майстер-класи, ігри, тренінги, навчання соціальних навиків, – кажуть в центрі. – У нас є психолог він працює й з групами, й індивідуально, пропрацьовує емоції, проблеми, вирішення конфліктів, застосовує арт-терапію, казко-терапію, пісочну терапію. Також місто нам видало безкоштовний абонемент в басейн, де діти мають можливість поплавати у великому водному басейні. Соціальний педагог, за освітою медик, проводить для дітей заняття на тему — здоров’я та особиста гігієна. 
Найважливіше що вчимо дітей це не бути конфліктними, розв'язувати ці конфлікти, долати свою агресію, виявляти свої бажання, говорити вголос, розвиватися, не боятися, вміти себе презентувати. У центрі проводять безліч заходів, акцій, зустрічей. Ось нещодавно відбулося сімейне свято “Разом сильніші”, присвячене Дню захисту дітей. У цей день всі діти та гості свята мали можливість весело та активно провести час, взяти участь у різноманітних іграх та розвагах. Море емоцій, позитивний настрій додавали оптимізму та впевненості дітлахам. Для нас це був перший досвід, коли ми організовували родинне свято. Ми прагнули, щоб батьки змогли побути зі своїми дітьми і присвятити їм свій час. Адже спільні забави, конкурси, ігри дуже зближують батьків і дітей, зміцнюють сім’ї. Хотілось би, щоб батьки були більш активними і долучалися до різних заходів, що відбуваються в центрі.
 


Нагадуємо, що звернутися до центру ви маєте можливість за адресою: вул.Чорновола, 4 , 2 поверх, 24 кабінет.

Ваше ім'я:
Ваш e-mail:
B
U
I
© 2009-2012
Благодійний Фонд "Карітас СДЄ УГКЦ"
Всі права застережено

© Використання матеріалів дозволено тільки з обов'язковим
посиланням на сайт www.caritas-sde.org