Вівторок, 14 серпень 2018 Нижник Юрій
Розповісти друзям у:

"Замість тисячі слів"

Минулого тижня завершилася іконописна школа у с.Лаврові. Учасники табору мали насичену щоденну програму: духовні бесіди з монахами храму, написання ікон, розпис еко - торбинок, малювання пейзажів та багато іншого. 
Всі ці дні мололодь мала нагоду відвідати міста: Дрогобич, Трускавець, Борислав, Львів з "смачним супроводом" та пізнавальними екскурсіями.

"Коли я збиралася на цей табір, то дуже боялася почуватись самотньою. На щастя, ці очікування не справдилися. Тут я зустріла велику кількість неймовірно дружелюбних і творчих людей, з якими ми на одній хвилі.
Вперше я так легко зійшлася з людьми. Хоча, на мою думку, я вже достатньо досвідчиний художник (п'ятий клас в художній школі), але на склі я спробувала малювати вперше.Це було досить незвично, бо все робиться ніби на виворіт, але в усіх роботи вдавалися на диво красиво. Також вперше познайомилась з іконописом. Виявилось, що це дуже захоплююча, проте кропітка праця, яка потребує багато зусиль, зосередженості і Божої помочі. Дякую організаторам за можливість побувати тут"-учасниця табору, Есмеральда.

Дякуємо керівникам табору, асистентам центру підтримки сім'ї - Катерині Сурмі та Наталії Низовськіій, волонтерам, опікунам, жертводавцям, працівникам благодійного фонду, монахам Храму св.Онуфрія за духовну підтримку!
Нехай Господь поблагословить щедро усіх вас та ваші сім'ї!
Ви творили спільноту, яка прославляла Бога.
Пам'ятайте, що спільними силами зможемо будувати щасливе майбутнє наших дітей. 
Caritas Ukraine 
Caritas Polska


      


     


    

    

  

   

                                                    

Ваше ім'я:
Ваш e-mail:
B
U
I
© 2009-2012
Благодійний Фонд "Карітас СДЄ УГКЦ"
Всі права застережено

© Використання матеріалів дозволено тільки з обов'язковим
посиланням на сайт www.caritas-sde.org