Середа, 05 вересень 2018 Нижник Юрій
Розповісти друзям у:

80 шкільних портфелів та сумок знайшли своїх власників у Карітасі Дрогобич


Протягом двох літніх місяців, липня та серпня, працівники Благодійного фонду «Карітас СДЄ УГКЦ» невтомно працювали над організацією фандрайзингової благодійної акції «Шкільний портфелик», щоб допомогти потребуючим сім’ям підготувати до школи своїх дітей.

За час акції було рознесено десятки листів-прохання, зроблено десятки телефонних розмов, організовану благодійну акцію «Шостий портфель у подарунок», розставлено скриньки для пожертв, ведено безперервну піар-кампанію у соцмережах, і, звичайно, ми звернулися за підтримкою до наших постійних партнерів Української біржі благодійності.

Цього року було вкладено справді багато зусиль, часу та коштів, але результат нашої праці є вражаючим: 76 нових портфелів та 4 сумки для взуття з канцелярським приладдям уже знайшли своїх власників, а ще на учасників нашого дитячого центру «Разом сильніші» чекає набір зошитів, обкладинок, олівців та ручок. Для нас і для потребуючих сімей 76 нових портфелів це не просто цифра, це не просто матеріальне благо, це, перш за все, знання того, що з будь якої важкої ситуації завжди є вихід, знання того, що навіть невідомі тобі люди, можуть просто взяти і допомогти, це знання того, що світ добрий і не байдужий до кожного з нас.

Усім позитивним емоціям та здобутим матеріальним благам ми завдячуємо наступним людям:

Українська біржа благодійності та її жертводавці. Завдяки їхній підтримці ми змогли придбати 50 нових портфелів враховуючи побажання наших діток та їхніх батьків.

Пан Михайло Куцаба, магазин «Школярик» у місті Дрогобич, в якого ми закуповували портфелі для дітей, і який терпеливо підбирав нам саме те, що ми хотіли, давав добрі поради щодо якості портфелів та робив добрі знижки.

Торговому центру «Епіцентр», що знаходиться у місті Львів, с. Сокільники. Директор «Епіцентру» виділив нам 10 портфеликів для учнів початкових класів і погодився відгукуватися на інші наші потреби.

Пані Любі Шуригайло, магазин «Фантазія», за пожертвувані портфелі та канцелярію.

Пані Олі Снятинській, магазин «Лібро», та пані Олені Андрієвській, магазин «Сузір’я», і ще раз пану Михайлу Куцабі, магазин «Школярик», які взяли участь у акції «Шостий портфель у подарунок», та подарували нам безкоштовні портфелі.

Пану Роману Гелешу, який зробив грошову пожертву, для купівлі необхідних канцтоварів для дітей.

Магазину «Чистюля», м. Дрогобич, який пожертвував зубні пасти та щітки для дітей.

Карітас Австрії, яка фінансує проект «DARE – заради кращого життя наших дітей», в рамках якого була організована уся фандрайзингова акція «Шкільний портфелик. 2018».

А також дякуємо усім-усім, хто долучився до акції, але вирішив залишатися анонімним жертводавцем.

Ваша жертовність і наша спільна праця дала великий плід: десятки школярів пішли до школи з новими портфелями і з вірою, що цей світ добрий і щедрий.

Нехай Бог віддячує вам сторицею за усе ваше добро!

   
Ваше ім'я:
Ваш e-mail:
B
U
I
© 2009-2012
Благодійний Фонд "Карітас СДЄ УГКЦ"
Всі права застережено

© Використання матеріалів дозволено тільки з обов'язковим
посиланням на сайт www.caritas-sde.org