Понеділок, 03 вересень 2018 Нижник Юрій
Розповісти друзям у:

Мотиваційний табір для дітей СЖО

У мальовничих Карпатах проводився мотиваційний табір для дітей СЖО віком від 12 до 16 років, організатором якого був БФ “Карітас СДЄ”. Як кажуть самі діти, кришталево чисте повітря, гірська місцевість та активний відпочинок назавжди залишать у серці теплі спогади та почуття.
Приємне задоволення діти отримали від екскурсії в заповідник
у Тустань, бурхливі емоції від козацьких забав, квесту з перешкодами, водних ігор, цікавість та розвиток творчих здібностей від майстер-класів, корисну та важливу інформацію від тренінгу з профілактики алкогольної залежності та багато іншого. Культова гра КВН – гармонійний мікс гучного сміху, креативності та чудової гри дітей-акторів. Також не обійшлось без дискотеки, костюмованого балу, театральних постановок та ватри з піснями. Талановиті та креативні дівчата-аніматори організували цікаві ігри, конкурси та банси, а хлопці із школи бойового гопака “Духобор” - проводили заняття, де вчили дітей різноманітних прийомів самозахисту, навичок стійкості , витривалості та самодисципліни.

“Діти, з якими мені довелось перебувати в таборі є одними з найталановитіших, найрозумніших, найдобріших і найактивніших, яких я знаю.
Діти залишилися щасливими, задоволеними, здруженими і сумними від завершення табору. Це тішить, радує та надихає», – каже Мілена Ділан – координатор табору.

Дякуємо за допомогу та підтримку Департамент соціального захисту населення Львівської ОДА


Ваше ім'я:
Ваш e-mail:
B
U
I
© 2009-2012
Благодійний Фонд "Карітас СДЄ УГКЦ"
Всі права застережено

© Використання матеріалів дозволено тільки з обов'язковим
посиланням на сайт www.caritas-sde.org