П'ятниця, 26 жовтень 2018 Нижник Юрій
Розповісти друзям у:

"Створення спільного простору протидії залежностям".

26 жовтня, 2018 р. в БФ "Карітас СДЄ УГКЦ" відбувся Круглий стіл на тему: "Створення спільного простору протидії залежностям". В заході взяли участь: представники Дрогобицького МРВ з питань пробації, представники ювенальної превенції, заступник головного лікаря з медсестринства, директор ДРЦСССДМ, працівники БФ "Карітас СДЄ УГКЦ" і БФ «Назарет».

Обговорювали програму профілактики і протидії "епідемії" алкоголізму, наркоманії та інших залежностей в регіоні. Йшлося про налагодження співпраці між всіма зацікавленими сторонами, створення платформи для спільної роботи. Були обговорені проблемні питання і прийняті спільні рішення про план подальших дій в цих напрямках. Згідно договору про співпрацю та наміри, який був укладений між Дрогобицькою райдержадміністрацією і БФ “Карітас СДЄ”, був створений план найближчих спільних заходів.

Найближчим часом планується спільна екскурсія до “Назарету”, організація зустрічей представників ЗРЦ «Назарет» з керівництвом і представниками РДА та з особами груп ризику, проведення навчання працівників структурних підрозділів райдержадміністрації і інших установ, відповідальних за роботу в напрямку протидії алкоголізму, наркоманії та ін.

Також відбулася презентація нового Амбулаторного відділення БФ “Назарет”, яке почало працювати в м. Дрогобичі за адресою: вул. Чорновола, 4, БФ "Карітас СДЄ УГКЦ".

Деталі за номером +38 (096) 407 16 65
                                                                                                             Ваше ім'я:
Ваш e-mail:
B
U
I
© 2009-2012
Благодійний Фонд "Карітас СДЄ УГКЦ"
Всі права застережено

© Використання матеріалів дозволено тільки з обов'язковим
посиланням на сайт www.caritas-sde.org