Середа, 07 листопад 2018 Нижник Юрій
Розповісти друзям у:

Діти - це наше майбутнє!

Більше десяти центрів є у Карітасі, але тільки один найбільш виділяється серед інших. Невпинний рух, галас та радість можна почути в центрі “Разом Сильніші”.

Щодня сюди приходить безліч дітей, які займаються зі своїми вихователями. В центрі дбають про дітей, як основний чинник виховання дитини, допомагають її зміцненню. А основна мета діяльності – зробити внесок в захист та розширення прав і можливостей дітей та їх сімей шляхом надання необхідної соціальної, психологічної та педагогічної підтримки.

Кожен, хто перебуває в центрі, добре знає, що на нього чекає, адже БФ “Карітас СДЄ” дає великі можливості, аби діти відчули себе в повній безпеці та достатньою увагою соціального впливу. Дуже часто організовуються різноманітні поїздки, екскурсії, відвідування концертів, зоопарків, а також культурна програма, яка є вкрай необхідною на сьогоднішній день.

Велике умиротворення та душевний спокій діти отримують під час Літургії, яка проходить щовівторка в каплиці, адже ще змалку дитині необхідно закарбовувати християнську етику, аби вона зростала не тільки морально, фізично, але й духовно.

Нещодавно у Львові відбулась грандіозна подія, про яку неможливо мовчати, подія про яку ще довго будуть розказувати та переказувати один одному. І це — живий виступ всесвітньо відомого мотиваційного спікера Ніка Вуйчича з програмою «Життя без обмежень». Ми вирішили, що наші діти повинні потрапити на цю подію, адже такі виступи потрібні людям. Море емоцій, позитивних вражень та мотивації залишиться в кожного, хто зміг прийти і побачити, що життя без обмежень існує.

Діти — це майбутнє, їм потрібна допомога саме від нас, тому зробімо цей світ кращим, почнімо із себе, задля наших дітей.
Ваше ім'я:
Ваш e-mail:
B
U
I
© 2009-2012
Благодійний Фонд "Карітас СДЄ УГКЦ"
Всі права застережено

© Використання матеріалів дозволено тільки з обов'язковим
посиланням на сайт www.caritas-sde.org