Вівторок, 13 листопад 2018 Нижник Юрій
Розповісти друзям у:

Про діяльність проекту "Протидія торгівлі людьми!"

У БФ «Карітас Самбірсько - Дрогобицької Єпархії» існує один із важливих на сьогоднішній день проект “Протидія торгівлі людьми”.

Свою діяльність центр розпочав у 2004 році в рамках реалізації проекту «Розвиток мережі Консультаційних Центрів в Україні для протидії торгівлі людьми і допомоги потерпілим від торгівлі людьми».

Місією центру є надання комплексної реінтеграційної допомоги особам, які стали жертвами торгівлі людьми, а також ведення превентивної діяльності з метою інформування населення та попередження торгівлі людьми, як за кордоном, так і в межах нашої країни.

Цільовою групою центру є: особи, які стали жертвами торгівлі людьми за кордоном та в межах своєї країни; особи, які мають намір виїхати за кордон; особи, які зникли безвісти та їх родичі; особи, які належать до групи ризику, а також соціальні працівники, шкільні психологи; діти старшого шкільного віку та студенти тощо.

Діяльність центру здійснюється у двох напрямках:

- реінтеграційна діяльність;

- надання психологічної підтримки, за потреби тривалого соціального супроводу;

- надання матеріальної допомоги;

- надання гуманітарної допомоги одягом, продуктами харчування тощо;

- скерування на безкоштовний медичний огляд;

- допомога у пошуках роботи, підготовки до співбесіди;

- допомога у відновленні втрачених документів;

- при потребі послуги юриста та психотерапевта;

- превентивна діяльність.

Основними заходами напряму є: тренінги, вуличні акції, піші марші, конкурси, круглі столи тощо. Нашим здобутком є залучення молодих людей-волонтерів до діяльності центру.

Ми вважаємо, що значення слів, які представлені нижче повинен знати кожен, тому ретельно прочитайте і запам’ятайте їх.

Sextingпередача, прийом та пересилання сексуальних повідомлень та фотографій.

Cyber grooming (педофілія на кіберпросторі) — поведінка дорослих, яка скерована на знайомство з дитиною, для завоювання її довіри з метою сексуального зловживання, насильства або втягування в порнографію.

Happy slappingакт насильства, який знятий на відеокамеру заради розваги. Часто відео розповсюджується і може нелегально продаватися.

Cyber bullying (булінг) — цькування, прояв агресії з подальшим залякуванням особистості і появою можливістю її повного підпорядкування собі і своїм інтересам.

Якщо Вас або ваших знайомих вербували, перевозили, утримували та експлуатували, Ви можете отримати у нас необхідну допомогу за адресою:

м. Дрогобич, вул. Чорновола, 4

Телефон: +38 (03244) 2-24-58


Ваше ім'я:
Ваш e-mail:
B
U
I
© 2009-2012
Благодійний Фонд "Карітас СДЄ УГКЦ"
Всі права застережено

© Використання матеріалів дозволено тільки з обов'язковим
посиланням на сайт www.caritas-sde.org