Середа, 09 січень 2019 Нижник Юрій
Розповісти друзям у:

Найкраще Різдво для сімей зі Cхідної України на Львівщині!

Різдво найцікавіше та найщасливіше свято, адже в цей день народився наш Спаситель Ісус Христос. Кожного року, безліч людей з’їжджаються з різних куточків світу, аби бути присутнім на Його дні народженні. Різні подарунки та святкові прикраси доповнюють Різдвяний настрій і зігрівають душі кожного.     

Неможливо передати словами, радість та потіху, від приємно здивованих гостей зі Сходу, які вперше завітали на Західну Україну, і разом з нами провели Різдвяні свята.

Нам вдалось поспілкуватися з ними і ось що ми дізналися:

“За ці декілька днів, ми пережили більше яскравих емоцій, ніж за минулий рік, адже тут усі люди привітні і радо вітають. Також я усвідомила, що цей видуманий бар’єр, який можна легко зламати, потрібно лише бажання людей єднатися, бо всі ми українці і маємо бути разом. Народ із Західної України і справді впливає на мою свідомість і розсуд. Дуже рада, що побувала тут і зовсім не шкодую, бо справді побачила гостинних та добрих людей. За ці дні багато чого пережила, а насамперед це багато радості, тому що нас прийняла дуже добра сім’я, яка піклувалася за нами, як за своїми рідними дітьми. Дуже сподобалось знаходитися у Львові, адже місто і справді дивує і заворожує своєю архітектурою. Найбільш приємно вразила мене доброта людей до інших, тим самим, вважаю, що можна зламати стереотип, про те що Захід і Схід дві різні частинки нашої країни. Я думаю ми зможемо побороти цей бар’єр і стати одним цілим. Такі подорожі зближують нас один з одним”.

“В житті не так часто випадає шанс знайти хороших друзів, але мені вдалось знайти справжніх і вірних друзів, саме на Заході. Я дуже радий, що побував на Львівщині, адже вперше почув колядки, які неабияк сподобались мені, моїй дружині і дітям. Це треба просто почути, це незабутні емоції. В мене одні слова вдячності і великий позитив”.

  “Не дивлячись ні на що, люди із Західної України, дотримуються своїх традицій і віри, вони дуже добрі та ласкаві, завжди підтримують, вміють вислухати і зрозуміти. Я жила з такими людьми, до яких обов’язково повернусь. Моя мрія здійснилася і я завітала на Львівщину, за що вдячна Центру підтримки сім’ї та всім, хто допоміг у цій нелегкій справі”.

          


Ваше ім'я:
Ваш e-mail:
B
U
I
© 2009-2012
Благодійний Фонд "Карітас СДЄ УГКЦ"
Всі права застережено

© Використання матеріалів дозволено тільки з обов'язковим
посиланням на сайт www.caritas-sde.org