Середа, 19 червень 2019 Нижник Юрій
Розповісти друзям у:

Або Україна буде тверезою, або її не буде взагалі!

Комісія «За Тверезість Життя УГКЦ» спільно із ЗРЦ «Назарет» вирішили зробити свого роду знайомство з нашою благою діяльністю і хочемо провести Вам невеликий екскурс по наших спільних досягненнях!

Комісія «За Тверезість Життя УГКЦ» створена в жовтні 2006 року, як підкомісія, за рішенням 32-ї сесії Синоду Єпископів Києво-Галицької Митрополії УГКЦ  у складі Комісії УГКЦ у справах душпастирства охорони здоров’я.

Головою Комісії є о. Ігор Козанкевич – директор БФ «Карітас СДЄ УГКЦ». 13 червня 2019 року в Патріаршому домі м. Львів, відбулась зустріч Голів єпархіальних комісій "За тверезість життя УГКЦ, на якому Синод затвердив «За Тверезість Життя» як комісію.

Основним завданням комісії є запобігання поширенню алкогольної залежності, утвердження християнських моральних цінностей, сприяння в українському суспільстві популяризації тверезості життя. А також вплив на сприйняття небезпеки алкоголю на організм серед підлітків та молоді.

ЗРЦ «Назарет» УГКЦ – це те місце, в яке люди приходять із залежністю від наркотиків, алкоголізму чи ігроманії, а після пройденої реабілітації отримують можливість на життя без згубних звичок.

Існує центр завдяки зусиллям та твердої віри людини. І це о. Ігор Козанкевич, засновник ЗРЦ «Назарет. Директор реабілітаційного центру – Тарас Потурай, керівником програми є Віктор Романчук. Також у Львові працює Амбулаторне відділеня «Назарет», керівником якого є Назар Райтер. Кожен із працівників «Назарету» вкладає багато зусиль для одужання людей, які звернулися за допомогою. Боротися із залежністю пацієнтам допомагають психологи, консультанти з терапії узалежнених, духівники, трудотерапевти та волонтери.

Нещодавно ЗРЦ «Назарет» святкував своє 15-річчя. Починаючи з 2004 року надано допомогу 959 чоловікам, за весь час повну програму пройшли 44 людини, з них 66% тверезі. На даний час реабілітантів у «Назареті» налічується 46 осіб.

Ми пишаємося тим, що допомагаємо людям стати на правильний шлях з Богом та без залежності й продовжуватимемо робити все для того, щоб викорінити ці згубні звички з українського суспільства! 

Ваше ім'я:
Ваш e-mail:
B
U
I
© 2009-2012
Благодійний Фонд "Карітас СДЄ УГКЦ"
Всі права застережено

© Використання матеріалів дозволено тільки з обов'язковим
посиланням на сайт www.caritas-sde.org