Понеділок, 01 липень 2019 Нижник Юрій
Розповісти друзям у:

Тиждень незабутнього драйву!

З 23 – 30 червня відбувався спортивно-оздоровчий, розвиваючий відпочинок для дітей віком від 12 – 16 років. Цього разу в таборі взяли участь 26 дітей з різних регіонів. Відпочинок проходив на території «Галилеї» (біля Дрогобича).

Неперевершена природа, свіже повітря, спів птахів та відсутність підключення до інтернету дали змогу відпочити на славу.

Веселі ігри, забави, танці, майстер-класи, тренінги, поїздка в гори, аквапарк, футбол, волейбол, батут, теніс і багато іншого додавали незабутніх вражень та наповнювали позитивними емоціями. 

«Мені дуже сильно сподобалося в таборі, дуже жалко, що скоро він закінчується, але тут весело. Вечори, які ми проводили – це було щось неймовірне, ніколи не забуду ті дні», - ділиться своїми емоціями Діана, учасниця табору.

«Сьогодні я побувала на тренінгу, від якого взяла багато корисної інформації, сподіваюся, в майбутньому мені це пригодиться. Хочу, аби подібні відпочинки організовували частіше», - Соня.

На завершення діти відвідали Божественну Літургію, поділилися враженнями від перебування в таборі і пообіцяли, що наступного разу приїдуть знову.                                                                                                          

             Ваше ім'я:
Ваш e-mail:
B
U
I
© 2009-2012
Благодійний Фонд "Карітас СДЄ УГКЦ"
Всі права застережено

© Використання матеріалів дозволено тільки з обов'язковим
посиланням на сайт www.caritas-sde.org