Четвер, 11 липень 2019 Нижник Юрій
Розповісти друзям у:

Iнтерактивне заняття на тему «Дитина та її права».

Літо – час не лише для відпочинку, а й час для саморозвитку та пізнання навколишнього світу.

Працівники дитячо-молодіжного центру «Разом сильніші» вчора провели для дітей інтерактивне заняття на тему «Дитина та її права».

Спочатку разом із дорослими діти переглянули інформаційні відеоролики, обговорили, що таке право і які права мають діти. А пізніше кожен обрав собі певне право і творчо зобразив його суть на малюнку.

Наші талановиті діти представляли перед групою, що саме вони намалювали і як вони розуміють своє право. Учасники Центру «Разом Сильніші» говорили про право дитини на життя, сім’ю, на освіту та самовираження, на дім, свободу думки, на розваги та культуру, право на власні кордони та світ без наркотиків, право на захист від насилля.

Дорослим слід також пам’ятати про те, що діти мають право на захист під час війни і на захист від торгівлі людьми. А з окремих малюнків-пазлів склалася велика картина дитячих прав.

Тішимося, що наші діти знають та розуміють свої права. І працюємо над тим, щоб кожна дитина була захищеною та відчувала підтримки зі сторони дорослих.

P.S. Починаючи з 2018 року у своїй роботі з дітьми працівники Карітасу керуються Політикою з захисту прав дітей. Кожен працівник, волонтер чи стажер перед початком роботи підписує Кодекс поведінки і зобов’язується працювати та діяти в найкращих інтересах дитини.Ваше ім'я:
Ваш e-mail:
B
U
I
© 2009-2012
Благодійний Фонд "Карітас СДЄ УГКЦ"
Всі права застережено

© Використання матеріалів дозволено тільки з обов'язковим
посиланням на сайт www.caritas-sde.org